BS Logistic

Strona główna > Transport

Transport

Firmy spedycyjne w Polsce często ograniczają się do przewożenia określonego typu ładunków, dysponując jedynie wyspecjalizowaną flotą pojazdów. BS Logistic zajmuje się transportem międzynarodowym i krajowym wszelkiego rodzaju towarów. Mamy do dyspozycji bogatą flotę, umożliwiającą transport adr, ale również przewóz wszelkie typu innych ładunków.

Transport adr cysternami

Nasza specjalność to transport międzynarodowy spedycja materiałów chemicznych, zarówno płynnych, jak i sypkich. Jeżeli chodzi o transport adr cysterny, z których korzystamyc posiadają pełne wyposażenie oraz pojemność do 30 metrów sześciennych. Zamontowane w pojazdach kompresory umożliwiają sprawny, samodzielny rozładunek. Zdajemy sobie sprawę, iż chemiczny ładunek cystern, oznaczony jako adr, wymaga zachowania szczególnej ostrożności. Dlatego też transport adr cysternami zlecamy naszym najlepszym kierowcom z olbrzymim doświadczeniem.

Przewieziemy dla Państwa każdy ładunek!

Poza spedycją materiałów chemicznych zapewniamy również transport międzynarodowy innych towarów, w tym produktów spożywczych. Wykorzystujemy do tego wywrotki o kubaturze do 55 metrów sześciennych, doskonale przystosowane do przewozu artykułów spożywczych (GMP). W razie potrzeby korzystamy z chłodni, które dzięki nowoczesnemu i niezawodnemu systemowi chłodzenia zapewniają ciągłość łańcucha chłodniczego nawet podczas długiej podróży. Produkty spożywcze, jak i wiele innych ładunków transportujemy, wykorzystując również pojazdy oplandekowane o ładowności do 25 ton. Każdy transport międzynarodowy i krajowy jest nadzorowany dzięki systemowi monitoringu i komunikacji z kierowcą.

Spedycja

Transport

Magazynowanie